31 мая 2012 г.

Компанія "Енергоінвест" ввела додаткові потужності

Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сфері енергетики (НКРЕ) скоригувала встановлену потужність генеруючого обладнання ТОВ "Енергоінвест" (м. Вінниця) до 13,85594 МВт.

Відповідне коригування відбулось у зв’язку із введенням в експлуатацію додаткових потужностей третьої черги Слобода-Бушанської сонячної електростанції в Ямпільському районі Вінницької області.

Як повідомив заступник директора компанії Валерій Клекіт, наразі сумарна потужність геліостанції складає 1,535 МВт, а до кінця червня поточного року її збільшать до 1,786 МВт.

Нагадаємо, ТОВ "Енергоінвест" також експлуатує 12 малих ГЕС (Брацлавську ГЕС, Гальжбіївську ГЕС, Глибочанську ГЕС, Дмитренківську ГЕС, Петрашівську ГЕС, Сабарівську ГЕС, Скалопільську ГЕС, Слобода-Бушанську ГЕС, Снятинську ГЕС, Сутиську ГЕС, Чернятську ГЕС, Явірську ГЕС) у Вінницькій, Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях сумарною потужністю більше 13 МВт.

Проектування Слобода-Бушанської сонячної електростанції було виконане компанією Рентехно, яка також організувала поставку всього технологічного обладнання та виконала його запуск на даному об'єкті.

Ірина Петренко, "Українська енергетика"

Комментариев нет: