16 сент. 2011 г.

Нові проекти сонячних електростанцій будуть анонсовані в Херсонській області

23-24 вересня 2011 року в м. Нова Каховка (Херсонська область) відбудеться Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток».

Протягом останніх років тенденція щодо активізації ділового співробітництва Херсонської області з іноземними та вітчизняними партнерами, всебічного розвитку її міжрегіональних зв’язків та залучення інвестицій у розвиток економіки стрімко зростає. Тому, з метою широкої презентації інвестиційного потенціалу регіону, налагодження бізнес-контактів регіональних підприємців та сприяння збільшенню іноземного та вітчизняного інвестування у розвиток малого і середнього бізнесу, керівництвом області щороку організовується та проводиться вказаний захід.

Цього року на Форумі заплановано проведення секцій за наступними напрямками: «Агропромисловий комплекс та переробка», «Промисловість та транспортний комплекс регіону», «Туристично-рекреаційний потенціал Херсонщини», «Альтернативна енергетика та енергозбереження».

В рамках проведення вказаного заходу також демонструватимуться потужні інвестиційні проекти області, які мають стратегічне значення для економіки регіону, отримали державну підтримку та запроваджуватимуться до реалізації протягом 2012-2013 років. Серед інших очикуються презентації кількох проектів щодо будівництва сонячних електростанцій.

Комментариев нет: