12 апр. 2011 г.

Німці хочуть збирати сонячні модулі в Україні

Німецька компанія Sigsolar GmbH підготує проект з установки сонячних модулів в Луганській області, з урахуванням українського законодавства і вимог, а також представить його на розгляд керівництву Луганщини, передає кореспондент УНІАН.

За повідомленням прес-служби облдержадміністрації, у Луганську пройшла зустріч представників обласної влади та німецької компанії Sigsolar GmbH, яка спеціалізується на виробництві та продажу сонячних батарей. Німецьку компанію представляли керуючий компанією Юрген Шредер, юрист компанії Шенесель Свен і представник компанії Sigsolar GmbH в Україні Гебель Міхаель.

Учасники зустрічі обговорили питання щодо впровадження проекту «Створення підприємства зі збірки сонячних модулів та їх встановлення на території Луганської області».

Компанія Sigsolar GmbH новачок на українському ринку, і Луганщина є однією з перших областей, яку відвідали її представники.

Як підкреслив під час зустрічі керуючий компанією Юрген Шредер, сонячна енергія - практично невичерпний ресурс. Німеччина одна з перших країн, яка почала розвивати цей напрям альтернативних джерел енергії. На сьогодні до неї приєднується все більша кількість країн Європи. За його словами, менеджери компанії вже провели ряд зустрічей з представниками профільних українських відомств, які виявили зацікавленість у розвитку таких технологій на території Україні.

"УНІАН"

Комментариев нет: