3 дек. 2010 г.

В Сирії відкрили спільну з Україною компанію з виробництва сонячних батарей

Прем'єр-міністр Сирії Мухаммед Наджі Отрі відкрив перший етап сирійсько-української компанії з виробництва електричних батарей в Сирійській Арабській компанії для електронної промисловості “Syronics” в Дамаску. Компанія має на меті виробництво та маркетинг ФЕ батарей у Сирії для генерації електроенергії. Вартість виробництва складе SYP 1750 млн. (1 долар США дорівнює приблизно SYP 47). Вартість першої фази склала SYP 500 мільйонів.


Прем'єр повідомив журналістам, що відкриття першого етапу проекту є обнадійливим початком для сподівання на поновлювані джерела енергії. Він зазначив, що використання відновлюваних джерел енергії є одним з пріоритетних завдань уряду, вітаючи спільні зусилля, що робляться Міністерством промисловості та електроенергії у співпраці з дружньою країною Україною з реалізації проекту.

Отрі послався на можливість забезпечити чистою електроенергією житлові райони в пустелі і проекти на воді в Сирії на додачу до можливості використання в сфері державних комунальних послуг. Він зазначив, що національні кадри в тому числі інженери і техніки, добре підготовані і кваліфіковані для роботи на цьому об'єкті. Прем'єр підкреслив, що важливість компанії полягає у забезпеченні екологічно чистого джерела енергії і поширення сучасних технологій в Сирії, відзначивши, що другий етап проекту включає в себе виробництво та виділення кремнію, в залежності від доступності кварцового піску з високими характеристиками.

Зі свого боку, міністр промисловості, Фуад Ісса аль-Джуні зазначив, що є цілий ряд проектів, які отримають вигоду від фотоелектричних колекторів за рахунок використання для вуличного освітлення, рекламних щитів, в житлових районах і державних будівлях.

UA-Energy.org, за матеріалами Syria Arab News Agency

Комментариев нет: