14 дек. 2010 г.

Отцы родные...

Наши нардепы проявили "мудрую" инициативу, которая еще на один год откладывает шансы на строительство заводов по производству солнечных батарей в нашем государстве. Теперь, если законопроект будет принят, то все электростанции в Украине будут активно строится на базе китайской продукции. Молодцы депутаты. Очень активно поддержали чужую экономику:

Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки розглянув проект Закону України “Про внесення зміни до статті 171 Закону України “Про електроенергетику” (щодо зміни строків набрання чинності додатковою умовою застосування порядку стимулювання виробництва електроенергії з альтернативних джерел) реєстр.№7411, поданий народними депутатами України Мартиненком М.В. та Глущенком І.М.

Проект Закону розроблено з метою створення передумов для стимулювання виробництва вітчизняними товаровиробниками устаткування, обладнання сировини, матеріалів, послуг, що можуть бути використані на території України для будівництва електростанцій, які виробляють енергію з альтернативних джерел енергії, зокрема сонячних модулів. Проблему пропонується вирішити шляхом зміни статті 171 Закону України “Про електроенергетику”, відповідно до якої на один рік переноситься дія додаткової умови щодо застосування зазначеного в статті порядку стимулювання виробництва електроенергії з використанням енергії сонячного випромінювання (щодо використання на об'єктах електроенергетики сонячних модулів, у вартості виробництва яких питома вага матеріалів та сировини українського походження у розмірі не менше ніж 30 відсотків).

<...>

За результатами обговорення Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроект за основу та в цілому.

Комментариев нет: