10 авг. 2010 г.

Energycamp знову на Десні під Києвом

28-29 серпня пройде енергетичний форум просто неба Greencubator EnergyCamp, який збирає виробників та підприємців, інвесторів та аналітиків, інноваторів та науковців, журналістів та блогерів, представників громад та громадських організацій, яким близькі теми енергоефективності, сталого бізнесу, зеленої енергетики, екології та сталого розвитку. Учасників cерпневого EnergyCamp об’єднає тема "Нова енергія бізнесу, бізнес у новій енергетиці".


EnergyCamp стане майданчиком для:
- Представлення масштабних технологічних та інвестиційних проектів у відновлюваній енергетиці
- Зустрічі молодих компаній (енерго-startup-ів) та інвесторів у сфері нової енергетики
- Презентації інноваційних IT-рішень для енергобізнесу
- Демонстрації можливостей і технологій зеленої енергетики
- Для журналістів та блогерів, яких цікавить відновлювана енергетика та енергоефективність - це можливість побачити в дії джерела чистої енергії та познайомитися з людьми, які рухають цю справу.

EnergyCamp-Київ має на меті об’єднати зусилля бізнесу, інвесторів, інноваційних та освітніх інститутів, медіа та інтернет-спільности задля просування сталої енергетика та “зелених” моделей розвитку для бізнесу і споживачів, підтримки соціальної відповідальності бізнесу та забезпечення максимальної енергетичної незалежності України через використання можливостей відновлюваних джерел.

Оскільки юридичний супровід проектів у відновлюваній енергетиці є актуальним новим напрямком, 28 серпня на EnergyCamp працюватиме юридичний потік Legal Café, основними темами якого стануть:
- зелений тариф
- митні та податкові пільги для обладання
- нормативне регулювання енергоефективності в будівництві
- юридичні суперечності в бюджетному законодавстві - як їх усунути для стимулювання енергеоефективності

Експерти, підприємці та активісти у сфері енергеефективності та відновлюваної енергетики поділяться на EnergyCamp міжнародними та українськими найкращими практиками бізнесу в новій енергетиці.

Greencubator запрошує до участі в EnergyCamp доповідачів, підприємців, експертів, партнерів, медіа і блогерів, та всіх зацікавлених! Реєстрація є обов’язковою для участі в EnergyCamp. Форма реєстрації знаходиться за посиланням на сайті http://greencubator.info/2010/08/06/energycamp-kyjiv/#more-1607

Комментариев нет: