5 июн. 2010 г.

Правда что ли?

Зелена Хвиля повідомляє:

В Одеській області розпочнеться реалізація пілотного проекту з впровадження та об’єднання декількох видів енергозберігаючих технологій на основі використання сонячної та вітрової електроенергії. Для врегулювання режиму їх роботи в Болграді та в Ізмаїлі планується будівництво двох паро-газових електростанцій.

Про це заявив виконуючий обов’язки першого заступника голови Одеської облдержадміністрації Петро Хлицов. За його словами, в 2010 році в чотирьох районах Одеської області буде відведено 280 гектарів землі під будівництво сонячних електростанцій загальною потужністю 140 МВт.

Реалізація даного проекту розрахована на приватні інвестиції австрійської компанії «Solar», яка вже відкрила в Одеському регіоні чотири своїх представництва. Хлицов підкреслив, що реалізація даного проекту дуже важлива саме для їх регіону, так як «він сьогодні залежний від поставок електроенергії з Придністровської ГРЕС».
При цьому він підкреслив, що будівництво сонячних електростанцій в Одеській області планується вже в поточному році, оскільки дана проблема потребує швидкого вирішення. Крім того, за словами Петра Хлицова, до 2016 року в Овідіопольському та Білгород-Дністровському районі планується побудувати дві вітрових електростанції потужністю близько 100 МВт. Передбачається, що, крім австрійських інвестицій, близько 330 мільйонів гривень у реконструкцію підстанцій півдня Одеської області вкладе держава.

За матеріалами revisor.od.ua

Комментариев нет: